Też uważacie, ze nawet najmilej powiedziane zdanie rozkazujące brzmi trochę z góry? Patrząc na wszystkie swoje tapety stwierdzam, że za dużo w nich trybu rozkazującego. “Zrób to, zrób tamto” może i się sprawdza, ale dzisiejsza motywacja działa trochę inaczej. Zamiast kazać, można zachęcić. Czasem zależy to tylko od doboru słów. To zdumiewające, jak sposób formowania zdania wpływa na jego wydźwięk.Jeśli uwierzysz, że za rok będziesz dumny z dzisiejszego dnia, to będzie tak naprawdę. Wiesz, czemu? Bo zadbasz, żeby faktycznie zrobić dziś coś wartościowego. Ja Cię nie przekonam, musisz przekonać sam siebie.

 pobierz tutaj: 1366×768 | 1280×800 | 1440×960 | 1600×900 | 2048×1080 

Podsumowanie tapet motywujących

To już ostatni piątek sierpnia, zatem wakacyjna seria tapet motywujących dobiegła końca. Czas więc na małe podsumowanie.
Przez dwa ostatnie miesiące stworzyłam 42 tapety, w tym 40 na komputer i 2 na telefon. Ominęłam jeden poniedziałek, wynagradzając Wam to tydzień później dwoma motywami kolorystycznymi do wyboru. W sumie powstało 7 zupełnie różnych projektów. Czy to dużo? Według mnie bardzo. Gdyby nie to, że miałam kilka gotowych pomysłów czekających w głowie, mogłoby być ciężko. Czy czegoś się nauczyłam? Tak, cały czas odkrywam nowe możliwości mojego programu graficznego. Jeśli chodzi o Was – wiem, że większość lubi jasne, żywe kolory i proste grafiki. O ile drugi punkt bardzo mnie cieszy, to pierwszy nie za bardzo ;) Z resztą tak jak pisałam przy pierwszej tapecie z serii, im ciemniej tym lepiej dla Waszych oczu.
A teraz uwaga, uwaga! To nie koniec! Tapetowa zabawa bardzo mi się spodobała, dlatego raz na jakiś czas (na pewno nie co tydzień!) będę publikować kolejne. Już teraz możecie mówić, co jeszcze chcielibyście widzieć na swoich pulpitach. Chętnie też dowiem się, czy pasują Wam wybrane przeze mnie wymiary.
Tymczasem ja oddycham z ulgą, że udało mi się dojść do końca jednego z wakacyjnych postanowień.
Miłego dnia,
J.