Darmowe kursy szycia online

Przygotowałam dla Ciebie darmowe kursy szycia online, które publikowałam tutaj, na łamach bloga. Niedawno stworzyłam też kurs podstaw w wersji video, już płatny – ale o tym poniżej!

 Szycia da się nauczyć, zaraz się o tym przekonasz!

Szycie z początku może wydawać się trudne. Sama doskonale to rozumiem – moje początki nie należały do łatwych, ponieważ uczyłam się zupełnie sama. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i ucząc się na swoich błędach stworzyłam kursy szycia, dzięki czemu Twoja nauka będzie mogła przejść bezproblemowo!

Jeśli korzystasz z kursów i  publikujesz swoje zdjęcia na instagramie – możesz oznaczyć mnie @joulenka i użyć hasztagu #SzyciezJoulenka (Szycie z Joulenka) – będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do tej społeczności!

Darmowe kursy szycia online publikowane na łamach bloga Joulenka, który uczy szycia.

 

1/ Darmowe kursy szycia dla początkujących – Wpadnij po Szyję

 

Kurs dla początkujących – Wpadnij po Szyję

Chcesz sprawdzić, czy szycie jest dla Ciebie? Chcesz stawiać pierwsze kroki bez frustracji? Dobrze trafiłaś! Osiem lekcji szycia jest zaprojektowanych z dbałością o szczegóły. Instrukcje są pełne zdjęć, które pomogą Ci zrozumieć temat. Plan lekcji jest dobrany tak, byś na każdej z nich mogła nauczyć się czegoś nowego!

Przewidywany czas trwania: 4 tygodnie, czyli dwie lekcje tygodniowo.
Wstęp motywujący

 Darmowy kurs szycia Wpadnij po Szyję

 

Chcesz porządnie nauczyć się podstaw szycia?

Zapisz się na wideokurs szycia online, który prowadzę! Ucz się szycia we własnym tempie i naucz się nowych trików z 18 nagrań wideo. Dokładnie pokazuję wszystkie etapy od obsługi maszyny aż do szycia pierwszej poszewki na poduszki i bluzki. Mówię też o rzeczach, których nie da się znaleźć w magazynach, a które są kluczowe do jakościowego szycia:

kurs szycia online w formie video Twoje Wykroje Joulenka Solidne podstawy szycia na maszynie

2/ Drugi darmowy kurs szycia dla początkujących

Kurs dla początkujących – Jakość Szycia

To kurs, który powstał w trosce o rozsądne, praktyczne szycie. Składa się z lekcji teoretycznych (czyli luźnych dyskusji i spostrzeżeń) oraz praktycznych. Chcesz wejść na nowy poziom jakości szycia? Męczą Cię projekty, które rozpadają się po dwóch tygodniach? Mam coś dla Ciebie!

 

Przewidywany czas trwania: 4 tygodnie, czyli dwie lekcje tygodniowo.

A może zapiszesz się na newsletter?

Też nie lubię spamu i nudnych maili. Moje listy są osobiste, zawierają szyciowe ciekawostki i uzupełnienie blogowych materiałów. Wysyłam je nie częściej niż raz w tygodniu. Chcesz dołączyć do setek osób, które dostają darmowe wskazówki?

sklep online
 

Czasem widzę darmowe kursy szycia online publikowane gdzieś w sieci. Tak, to prawda, wiedzę o szyciu możesz znaleźć też poza blogiem i oczywiście zachęcam Cię do szukania! Sama ręczę tylko za tę stronę – bo to tu wiedza jest przedstawiona rzetelnie i jasno, z dbałością o szczegóły, ale po ludzku.


 

Na tym blogu, oprócz darmowych kursów szycia, znajdziesz też wiele postów i porad odnośnie szycia ogólnie.
Oto wybrane z nich:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz