Sesja za pasem. Jak przeciętny student wykorzystuje ten czas? Na pewno nie próżnuje! Podejrzewam, że sprząta. Ewentualnie ogląda pandy. Ja tymczasem przygotowuję dla Was majowy przegląd sieci. Bo przecież to nie może czekać, prawda? ;) A tak poważnie, jest tu kilka rzeczy, które naprawdę warto zobaczyć. Zapraszam do oglądania!

  • Większość z nas od czasu do czasu korzysta z Pinteresta. Ja wchodzę tam w momentach, gdy zmęczenie nie pozwala mi nawet na czytanie, tylko na oglądanie. Nawet z takiego relaksowania się można coś wynieść, na przykład spróbować przedefiniować swój styl. Sama też mam tablice, w których zbieram ulubione zestawy i inspiracje. Jest tego trochę, możecie zobaczyć na moim Pintereście.

  • Związane z powyższym – obszerny artykuł o tym, jak zadbać o jakość ubrań. Duża część tekstu jest poświęcona jakości materiałów.

  • Okrągłe liczby są bardzo chwytliwe! Tym razem chwyciło mnie 10 sposobów na skupienie. Spisanie celów i wyłączenie komputera to moi faworyci.

  • Z daleka normalne auto… z bliska widać, że jest drewniane! Uwielbiam stare samochody, uwielbiam drewno. To po prostu projekt dla mnie. Już wiem, czym będę się zajmować na emeryturze;)

  • Domek na drzewie był moim niespełnionym dziecięcym marzeniem. Komuś innemu się udało, już w dorosłym życiu postawić na drzewie wielki dom! Budowla jest postawiona na palach, stoi w środku lasu, a za wyjście służy zjeżdżalnia. Warto zobaczyć, całość razem z wystrojem robi niesamowite wrażenie;)

Miłego oglądania!
J.