Julianna Swaney to wyjątkowa artystka. Jej ilustracje pokazują magiczny świat pełen motyli, roślin i wróżek. Każda opowiada inną bajkę. To jedna z tych artystek, których dzieła zaczyna się przeglądać i nie chce się nigdy kończyć, żeby nie przegapić ani jednego. Pamiętam, jak pierwszy raz natrafiłam na jej prace – te ilustracje po prostu wbiły mnie w fotel i nie pozwalały oderwać wzroku. Z miejsca zauroczyłam się w stylu, kolorach i… butach, które często mają na nogach jej postaci. W tym sezonie baleriny d’orsay zawładnęły internetowym światem, postanowiłam więc zrobić małe zestawienie modeli, które mogły być inspirowane pracami Swaney.

Ilustracja + buty 1//2//3//4

Ilustracja + buty 1//2//3//4

Ilustracja + buty 1//2//3//4

Ilustracja + buty 1//2//3//4

Moje własne typy to te z drugiego i trzeciego zestawienia. Gdybym w sklepie zobaczyła którekolwiek z tych ośmiu par… no właśnie, gdybym. Szukam i nie mogę takich butów znaleźć stacjonarnie. Najbardziej marzą mi się zwykłe, brązowe, na małym (i wygodnym!) podwyższeniu, coś jak ta lub ta para. W nich, w połączeniu z nową fryzurą, czułabym się jak leśna wróżka z ilustracji Swaney! 
Widzieliście gdzieś takie cuda czy to jeden z tych trendów, który pozostał w internecie? Jak podobają Wam się akwarele Julianny Swaney? Koniecznie zajrzyjcie na jej bloga, tam znajdziecie jeszcze więcej dobroci!

J.