Hej! Mam dla Was dziś coś ekstra – piękny szyciowy plakat do wydrukowania!

Razem z graficzką Gosią opracowywałyśmy ten plakat przez ostatnie dwa miesiące. Mam taką zasadę, że wszystko, co tworzę w sieci, ma trzymać się mojego motto – “Ładnie. Merytorycznie. Z humorem.”. Wszystkie te wartości kryją się w tym jednym plakacie. Nie będę Wam jednak tłumaczyć wszystkich ukrytych żartów – przyjrzyjcie się detalom :)


Plakat jest pomyślany tak, że w humorystyczny sposób uczy budowy i działania maszyny do szycia i jednocześnie jest stylowym dodatkiem do wnętrza. Myślę, że spodoba się też nieszyjącym – jedną z próbnych wersji plakatów zaklepał i powiesił na ścianie mój kolega – mechanik :)

Do wyboru są cztery wersje kolorystyczne. Wersję z białym tłem można spokojnie wydrukować w domu, chociaż wszystkie najlepiej wydrukować w drukarni.Wiem, że to dodatkowy koszt, jednak jeśli ten plakat ma cieszyć Wasze oczy przez długi czas, warto wydać te kilkanaście złotych na druk.

 

Plakaty do druku – pytania i odpowiedzi


1. Jak pobrać plakaty?

Plakat można pobrać po zapisaniu się na newsletter marki, pod którą tworzę videokursy szycia online – po zapisaniu się dostaniecie linka do pobrania w mailu. Wszyscy, którzy zapisali się już wcześniej na listę, dostali te plakaty w dzisiejszym newsletterze.

Wiem, że nie wszystkie osoby, które będą chciały pobrać plakat, będą zainteresowane nauką szycia. Z newslettera można się wypisać tuż po pobraniu, używając na przykład magicznej strony do wypisywania się z wszystkich niechcianych newsletterów – unroll.me. Jeśli jednak jesteście chętni, by pogłębiać wiedzę o szyciu – zostańcie tam, bo już szykuję kolejne darmowe rzeczy do pobrania :)
 

 

Przy okazji – strona mojej szyciowej marki, czyli Twoje Wykroje, powoli się buduje. Powoli dokładamy do niej wszystkie najważniejsze elementy. Niżej przedstawiam Wam logo, które stworzył dla mnie Dawid. Co widzicie w znaku, literki czy igłę z nitką? :)


2. Polecasz jakieś rozmiary?

Tak! Plakaty są przygotowane w proporcji arkuszy A i B. W najmniejszej wersji plakat będzie wyglądać świetnie już w rozmiarze A3 – w A4 może nie być widać detali. Największy polecany rozmiar to B1. Na zdjęciu w antyramie jest rozmiar B2.


3. Jak wydrukować plakat?

Najlepiej zanieść wybrany plik do drukarni – w ten sposób będziecie mieć pewność, że druk będzie wyglądać profesjonalnie, a plakat będzie cieszył Wasze oczy przez długi czas. Drukarnia poradzi sobie z wszystkimi sprawami technicznymi, na przykład – rozmiar B2 to 70,7×50 cm, a antyramy mają równo 70×50 cm. Drukarnia może bez problemu dociąć arkusz idealnie do wymaganego przez Was rozmiaru.


4. Ile może kosztować wydruk?

To nie są duże kwoty – wydrukowanie tego ogromnego, czarnego plakatu (rozmiar B2) kosztowało kilkanaście złotych. Ceny na pewno różnią się w zależności od drukarni.

Wszelkie dodatkowe informacje będę publikować tutaj, na podstronie plakatów:)


 

Sama wydrukowałam plakat w czarnej wersji, tablicowe tło najbardziej przypadło mi do gustu. Powieszę go w mojej pracowni lub w salonie!

Mam nadzieję, że plakaty Wam się podobają. Jeśli podejmiecie decyzję, że któreś z tych cacuszek ozdobi też Wasze wnętrze, możecie podsyłać mi zdjęcia lub oznaczać nas na instagramie #twojewykroje i @twojewykroje. Będzie mi szalenie miło widzieć, że maszynowy plakat współtworzy Wasze wnętrza!

 


Zostańmy w kontakcie!

Zapisz