Razem z graficzką Gosią opracowywałyśmy ten plakat przez ostatnie dwa miesiące. Mam taką zasadę, że wszystko, co tworzę w sieci, ma trzymać się mojego motto – “Ładnie. Merytorycznie. Z humorem.”. Wszystkie te wartości kryją się w tym jednym plakacie. Nie będę Wam jednak tłumaczyć wszystkich ukrytych żartów – przyjrzyjcie się detalom :)


Plakat jest pomyślany tak, że w humorystyczny sposób uczy budowy i działania maszyny do szycia i jednocześnie jest stylowym dodatkiem do wnętrza. Myślę, że spodoba się też nieszyjącym – jedną z próbnych wersji plakatów zaklepał i powiesił na ścianie mój kolega – mechanik :)

Plakaty są dostępne na stronie Twoje Wykroje. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych w rozmiarach A3 i B5. Dzięki tej różnorodności z łatwością dobierzesz plakat do swojego wnętrza!

Sama mam plakat w czarnej wersji, tablicowe tło najbardziej przypadło mi do gustu. Powieszę go w mojej pracowni lub w salonie!

 

Mam nadzieję, że plakaty Wam się podobają. Jeśli podejmiecie decyzję, że któreś z tych cacuszek ozdobi też Wasze wnętrze, możecie podsyłać mi zdjęcia lub oznaczać nas na instagramie #twojewykroje i @twojewykroje. Będzie mi szalenie miło widzieć, że maszynowy plakat współtworzy Wasze wnętrza!


Zostańmy w kontakcie!

Zapisz