Cześć! Mamy już drugi poniedziałek lipca, czas więc na kolejną grafikę motywacyjną. Bardzo się cieszę, że ta ostatnia przypadła Wam do gustu, dodajecie mocy jak nic innego! Dzisiejsza powinna spodobać się zwolennikom prostoty. Zrezygnowałam z tekstur. Postawiłam na kolor, który ostatnio bardzo mi się podoba – głęboki granat. Hasło jest krótkie, ale mocne. Mam nadzieję, że trafi do Was tak samo jak do mnie. 

Już nie pamiętam, który z moich ulubionych lifecouchów powtarzał, że zanim się za coś zabierzemy, powinniśmy pomyśleć, czy to w ogóle powinno być zrobione. Wiele kwestii faktycznie można rozwiązać samym myśleniem (albo przynajmniej w łatwiejszy/szybszy sposób, niż się pierwotnie uważało). Work smarter not harder to popularny slogan, który właśnie tak odczytuję.
pobierz tutaj: 
+ telefon iphone 4 | iphone 5


Tak, tak! Dobrze widzicie. Powstała też wersja na telefon. Całość ładnie komponuje się w pionie, więc czemu nie? Przyznaję, że mój fon nie jest za bardzo smart, wgrać się tam zupełnie nic nie da, tym bardziej liczę na to, że tapetę wykorzysta ktoś z Was!:)

Dla przypomnienia, grafiki motywacyjne będą pojawiać się co poniedziałek do końca wakacji. Jeśli dwie ostatnie nie przypadły Ci do gustu, zapraszam na tydzień;)
Miłego dnia,
J.