Pomyślałam, że super byłoby poznać Was trochę lepiej. Wszystkich, którzy mają coś wspólnego z szyciem, zapraszam na małe wyzwanie, które zaczynamy w lutym!

Od ostatniego wyzwania minęło sporo czasu – prawie dwa lata, jak ten czas leci! Szkoła konstrukcji i szalony 2017 wytrąciły mnie z blogowego rytmu. Ślub, Kickstarter, zakup domu, założenie dwóch firm… w tamtym roku rzadziej niż chciałam mogłam siadać do swoich szyciowych projektów. Mam nadzieję, że ten rok będzie już spokojniejszy, że będę mogła szyć więcej dla siebie i że wrócimy to różnych blogowych tradycji. Na przykład szyciowych wyzwań na Instagramie :)

 

Wyzwanie “Z szycia wzięte” na instagramie

 

W skrócie – wyzwanie służy temu, żebyśmy jako społeczność szyjąca poznali się lepiej. Nie ma wymagań, że podczas wyzwania trzeba coś uszyć od początku do końca, nie ma żadnej presji.

Jak będzie działać wyzwanie?

Mamy 14 dni i 14 tematów. Na instagramie dodawaj zdjęcia inspirowane motywem przewodnim dnia, opisuj je hashtagiem #zszyciawziete (“z szycia wzięte” bez polskich znaków) i @joulenka. Możesz zrobić zdjęcia wcześniej, mogą to być zdjęcia archiwalne, ale za każdym razem zadbaj o opis – daj się poznać!

ZASADY W PIGUŁCE:

  • Zdjęcia i opisy publikuj na instagramie i oznaczaj je #zszyciawziete (z szycia wzięte bez polskich znaków) i @joulenka
  • Wyzwanie trwa 14 dni i sugerowany przebieg datowy to 1-14 lutego, ale jeśli się z czymś spóźnisz, możesz “nadrabiać” zaległe dni do 21 lutego.
  • Czy musisz zrobić wszystko? Nie, chociaż najwięcej zabawy będą mieć osoby uczestniczące w wyzwaniu od początku do końca :) Jeśli masz mniej czasu – będzie super, jeśli dołączysz na wybrane przez Ciebie dni.
  • Czy zdjęcia muszą być robione na bieżąco? Nie, bo to nie jest wyzwanie na najlepsze zdjęcia, tylko na poznawanie się:) W niektórych punktach (np. ulubione dzieło, sukces, porażka, projekt z historią) zdjęcia archiwalne są wręcz mile widziane!
  • Jak poznawać innych? Zachęcam, by wchodzić w hashtag #zszyciawziete, oglądać i komentować cudze zdjęcia, poznawać się. Być może potem kogoś z nowo poznanych osób pokażecie przy okazji punktu “Podziwiam…”:)

 

To pierwsza edycja wyzwania tego typu. Jeśli spotka się z dobrym odzewem, uczynimy z tego tradycję :)

Domowe szyjące, początkujący, profesjonalne krawcowe… – dajcie się poznać! Startujemy już 1 lutego!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz