Dziś na tapetę (dosłownie!) idzie motto, którym raczą nas wszystkie Forleo, Chodakowskie i inne Kowalskie. Nieistotne, które z nich cenimy, a których nie – co do jednej rzeczy na pewno mają rację. Konsekwencja w działaniu jest potrzebna. Jest początek – powinien być i koniec. Wszyscy doskonale wiemy, że zawsze jest trudno. Właśnie w momentach kryzysowych warto przypomnieć sobie, co sprawiło, że chcieliśmy zacząć. I po co właściwie dalej to robimy.


pobierz tutaj: 1024×768 | 1280×8001440×960 | 1600×900 | 2048×1080

Serdecznie zachęcam Was do pobierania tapety, zwłaszcza że zadbałam nie tylko o dawkę motywacji, ale też o Wasze zmęczone oczy! Wiecie, po co programy projektowe mają najczęściej czarne tła? Żeby nie męczyć oczu architektów i konstruktorów. Im ciemniej tym lepiej. Postawiłam na szarość. Nie ma rażących kolorów. Czyli jest ergonomia w czystej postaci. Poza tym, po lewej macie sporo miejsca na pulpitowy bałagan;)
Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba i czy skorzystacie! Chętnie też poczytam propozycje na połączenia kolorystyczne do kolejnych grafik, bo nie zawsze będzie tak monochromatycznie ;) Kolejna już za tydzień!

Miłego dnia, 
J.