O blogu

Cześć, to ja!

Nazywam się Julia Dzwończyk i pokazuję tu, jak szyć i jak żyć, by ciągle być troszkę lepszym. Zachęcam Cię, żebyś uwierzył w siebie, bo w wielu dziedzinach chcieć naprawdę równa się móc! Tak właśnie jest w szyciu, wiesz?

Studiuję Konstrukcję Ubioru, działam w projektach kosmicznych, rozkręcam startupy i pracuję jako fotograf-freelancer. Ostatnio pracuję nad własną szyciową marką.

Artyści nazywają mnie matematyczką, a inżynierowie – artystyczną duszą. Niezależnie od tego, kto ma rację, jedno jest pewne – lubię używać swojego mózgu i świetnie się przy tym bawię.

Blisko mi do idei minimalizmu, chociaż wolę po prostu zdrowy rozsądek.

Joulenka – co to za miejsce?

Joulenka to pierwszy w Polsce blog, który porusza temat rozsądnego tworzenia. Zachęcam do przemyślanych działań. Jakość nad ilość, detale nad liczby.

To blog dla kobiet z pasją, ciekawych świata, które nie boją się spełniać swoich marzeń. Miejsce to powstało z chęci propagowania zdroworozsądkowego podejścia do hobby. Przeczytasz tu o szeroko pojętym tworzeniu, lecz nie znajdziesz rzeczy stworzonych po łebkach lub bezcelowo.

Główną tematyką tego miejsca jest nauka szycia. Zdarzają się jednak komentarze w stylu „nie szyję, ale czytam Cię, bo lubię Twoje podejście do życia”. Bardzo mi miło, przybij piątkę!

 Osiągnięcia

1/ Szyciowy Blog Roku 2014

Blog zajął pierwsze miejsce w konkursie Szyciowy Blog Roku 2014 w kategorii Osobowość. Wciąż nie wiem, jak blog może mieć osobowość, ale tę kwestię pomińmy. Więcej o konkursie pisałam tutaj.

2/ Share Week 2015

Joulenka znalazła się w brązowej grupie najchętniej polecanych blogów roku w rankingu Andrzeja Tucholskiego.

 

 


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zajrzyj do podstrony współpraca lub napisz maila na julia.w.marek [@] gmail.com.


Spodobało Ci się? Masz zamiar zaglądać częściej? Wpadaj tutaj, by być na bieżąco:

facebook / instagram / youtube / bloglovin / pinterest

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz