DARMOWE KURSY SZYCIA

 

 Szycia da się nauczyć, zaraz się o tym przekonasz!

Szycie z początku może wydawać się trudne. Sama doskonale to rozumiem – moje początki nie należały do łatwych, ponieważ uczyłam się zupełnie sama. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i ucząc się na swoich błędach stworzyłam kursy szycia, dzięki czemu Twoja nauka będzie mogła przejść bezproblemowo!

Jeśli korzystasz z kursów i  publikujesz swoje zdjęcia na instagramie – możesz oznaczyć mnie @joulenka i użyć hasztagu #SzyciezJoulenka (Szycie z Joulenka) – będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do tej społeczności!

kurs szycia, darmowy kurs szycia online, jak nauczyć się szyć, podstawy szycia

 

1/ Darmowy kurs szycia dla początkujących

 

Kurs dla początkujących – Wpadnij po Szyję

Chcesz sprawdzić, czy szycie jest dla Ciebie? Chcesz stawiać pierwsze kroki bez frustracji? Dobrze trafiłaś! Osiem lekcji szycia jest zaprojektowanych z dbałością o szczegóły. Instrukcje są pełne zdjęć, które pomogą Ci zrozumieć temat. Plan lekcji jest dobrany tak, byś na każdej z nich mogła nauczyć się czegoś nowego!

Przewidywany czas trwania: 4 tygodnie, czyli dwie lekcje tygodniowo.
Wstęp motywujący

 Kurs Wpadnij po Szyję

A może zapiszesz się na newsletter?

Też nie lubię spamu i nudnych maili. Moje listy są osobiste, zawierają szyciowe ciekawostki i uzupełnienie blogowych materiałów. Wysyłam je nie częściej niż raz w tygodniu. Chcesz dołączyć do setek osób, które dostają darmowe wskazówki?

sklep online
 

2/ Drugi darmowy kurs szycia dla początkujących

Kurs dla początkujących – Jakość Szycia

To kurs, który powstał w trosce o rozsądne, praktyczne szycie. Składa się z lekcji teoretycznych (czyli luźnych dyskusji i spostrzeżeń) oraz praktycznych. Chcesz wejść na nowy poziom jakości szycia? Męczą Cię projekty, które rozpadają się po dwóch tygodniach? Mam coś dla Ciebie!

 

Przewidywany czas trwania: 4 tygodnie, czyli dwie lekcje tygodniowo.
 


Chcesz porządnie nauczyć się podstaw szycia?

Zapisz się na wideokurs szycia online, który prowadzę! Ucz się szycia we własnym tempie i naucz się nowych trików z 18 nagrań wideo:


 

Na tym blogu, oprócz kursów, znajdziesz też wiele postów i porad odnośnie szycia.
Oto wybrane z nich:

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz